تبلیغات
آذربایجان جانباز - نماینده شدن چه مشکل استاندار شدن محال است!
 
درباره وبلاگ


امام خامنه ای :
همه ما در قبال مسائل فرهنگی و فرهنگ عمومی کشور مسئولیت شرعی و قانونی داریم.


مدیر وبلاگ : علی الهی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آذربایجان جانباز
اجتماعی
سایت ذوالفقار در مطلبی با عنوان (( بی تعارف با حضرت پور )) عقده گشایی کرد.

دو جواب به این سایت متصور است جواب کلی و جواب مبسوط.

جواب کلی : گفتمانی که شما حامی آن بودید مرد رحم الله و من یقرا الفاتحه .

پاسخ سیاسی : آنچه شما در سالهای گذشته حامی آن بوده اید اصولگرایی نبود بلکه افراد بودند افرادی که جز تولید بنر در استان و جز تولید تنش در کشور کاری نداشتند و در این میان همه کارهای خوبی هم که به دست مدیران میانی و کارکنان زحمت کش دولت در سطوح اجرا انجام و بنام خودشان  مصادره به   مطلوب کردید تنها خاطره ای که در اذهان باقی خواهد ماند برخوردهای پادگانی عناصر استانی با همه نیروهای منتقد بود که متاسفانه بنام اصولگرایی انجام شد.

-حضرت پور از همان دهه 60 معتقد به گفتمان اعتدال و نظرات حضرت آیت اله هاشمی در سیاست بودند و اگر امروز میبینیم به اقرار شما در عرصه شهرداری توفیقات روز افزونی یافته محصول همان تفکر اعتدالی و اعتقاد کامل به عملگرایی به دور از تولید بنر است!

 

- یاد آوری اینکه حضرت پور در ستاد احمدی نژاد بوده از سوی شما تنها به این دلیل است که این خبر به وزیر محترم کشور برسد و معلوم است این خط را اون برادر نماینده ای که خود را کاندیدای استانداری کرده به شما داده و الا مسیر سایت شما نشان میدهد شما تاکنون از چنین ادبیاتی استفاده نمیکردید. ولی بدانید در ستاد احمدی نژاد بودن سلب صلاحیت نمیکند بلکه در ستاد بودن و بر علیه اتحاد و اتفاق نیروهای سیاسی گام برداشتن که همانا زاویه پیدا کردن از سیره امام خامنه ای است سلب صلاحیت میکند و هم ما و هم وزیر کشور میداند که حضرت پور چنین زاویه ای ندارد .

- بر علیه یکی از احزاب حامی حضرت پور قلم  فرسوده اید .  ( حزب اعتدال و توسعه ) براستی در دور و بر خود شخصیتی دارید که هم سنگ یکی از اعضای شورای مرکزی این حزب باشد؟

- حامیان حضرت پور را مسئله دار خوانده اید دو پاسخ به شما میدهم اول اینکه اگر حامیان حضرت پور مسئله دار باشند چگونه است که این افراد مسئله دار شعور سیاسی شان در انتخاب و حمایت از حضرت پور از شما بیشتر است شما که ادعا میکنید و از حضرت پور بعنوان یک اصولگرا یاد میکنید آیا انتخاب حضرت پور برای شما میتواند یک فرصت باشد یا برای افراد مسئله دار. ؟ یاد حرف جومونگ میافتم که در اون فیلم میگفت :(من برای نجات کشور با قاتل پدرم هم وحدت میکنم. )شما نه تنها به وحدت فکر نمیکنید بلکه با مسئله دار خواندن این و آن سعی در تفرقه دارید.

- تفرقه انداختن کار قدیمی کسی است که به شما خط داده اینگونه بنویسید اما به اوشون بگویید تاریخ مصرف تو و حامیانت دیگر تموم شده و این حنا دیگر رنگی ندارد و این دام را بر مرغ دگر نهید که مرغ اعتدال  بوی مشمئز کننده افراطی ها را از فرسنگها میشناسد و در این دام نخواهد افتاد.

-برای دولت تدبیر و امید فرد مطرح نیست و هاله نور برای کسی تصور نمیکند از قول امام زمان سلام الله هم کسی را تمجید نمیکند و اصولا با جهل و رمالی و خرافه که دامن خیلیها به آن آلوده است در سفره غیر نفتی این دولت جا ندارد. و بر عکس آن نیز صادق است کسانی که با تهمتهای امثال شما در 8 سال گذشته ظاهرا مسئله دار شدند باید از آنها اعاده حیثیت شود گذشت دوره ای که به جای استاندار دولت نهم پسر خاله اش میداندار شود و یا در دولت دهم برادر استاندار مستنطق بازی در آورد. استاندار دولت تدبیر و امید برنامه دارد و برنامه هایش را پیش میبرد پسر خاله و برادر در استانداری وارد نخواهد شد.

- ما برای حفظ حرمت از حضرت پور نام بردیم ولی براستی شما چرا برای هتک حرمت از ایشان نام بردید؟

- معتقدید حضرت پور امکان ندارد استاندار شود پس چرا خودتان را جر میدهید نمیتوانستید همین حرفها را تلفنی به ایشان بگوئید ؟ حتما باید علنی میکردید تا اون دو سه نماینده و برادر اون آقا از شما با یک بارک الله قدردانی کند؟

- از خدا که نمیترسید به پیامبرش هم که گوش نمیکنید بر خلاف سیره امام خامنه ای هم که بر طبل تفرقه میکوبید حداقل از حضرت پور شرم کنید که با بیشرمی میخواهید بر سر یک پست اعتباری آبرویش را و آبروی کسانی که حسن ظنی به وی دارند را ببرید و به این هم بسنده نمیکنید و اعلام میکنید بعدا هواداران حضرت پور را افشا و رسوا خواهید کرد. خجالت بکشید. شما هم سلف همان گفتمان بگم بگم هستید که دل رهبری را خون کرد.

- کسانی که به شما خط داده اند حضرت پور را تخریب کنید تا آنان استانداری را مصادره کنند میدانید به دنبال چه هستند؟ میتوانم قسم بخورم نمیدانید. دزدیهایی بوسیله برخی ایادی از برخی سازمانهای دولتی شده است که استاندار هر کس بغیر از اونها باشد برملا خواهد شد پس هدف حضرت پور نیست هدف حفظ باندی مخوف است با برخی دست آوردهای مالی نامشروع. حدس زدنش با عطشی که برای استاندار شدن برخیها نشان میدهند دور از ذهن نیست نمیدانم چرا شما به این نتیجه نرسیدید؟

- به حضرت پور درس پروسه انتخاب شدن استاندار را میدهید ساده لوحانه است کسی فکر کند حضرت پور از این پروسه بهره نجسته است.

- تاختن شما به حضرت پور و اردوگاه سیاسی حامی وی نشان از عصبانیت آقایانی است که به شما خط میدهند و این عصبانیت از آنجا ناشی میشود که آقایان خط ده شما به باخت سیاسی خود یقین حاصل کرده اند و لا غیر . این استدلال را من برای مخالفین روحانی در 16 خرداد نیز در مصاحبه ای که با خبرگزاریها داشتم اعلام کردم و نتیجه اش را هم همه دیدیم. باخت رقبا .

- استاندار هر که باشد ما به لحاظ اعتقاد راسخ به عملکرد دولت تدبیر و امید از وی حمایت خواهیم کرد متاسفم برای شما که استاندار هر که باشد از گفتمان شما نخواهد بود . متاسفم برای شما و خوشحالم برای خودمان.

-

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 5 آبان 1392 :: نویسنده : علی الهی
نظرات ()
یکشنبه 12 آبان 1392 12:12 ب.ظ
آقای مثلا الهی اگر واقعا دل و جراتش را داری این مطالب را می نویسی و دلت به حال مردم و استان می سوزد و خودت را خیلی عالم می دانی اسم واقعی ات را منتشر کن تا بهتر بشود روی حرفهایت قضاوت کرد وگرنه پشت پرده نشستن و شعار دادن که هنر نیست عزیزم !!!!!!!!!قوقولی مقولی ؟؟؟!!!فدات
علی الهیجرات را چی معنی میکنیم؟ دوما مهم نیست گوینده چه کسیست بلکه مطلب مهم است . آگاهی دادن پرده ندارد شما خواه دوست داشته باشی خواه نه.
دوشنبه 6 آبان 1392 03:51 ق.ظ
جناب الهی باز گل کاشتید این تشنگان استانداری بدانند دیگر حنایشان برای سیاسیون استان رنگی ندارد برود دانشگاه تا جوانان غیربومی راقول بزندو اما حضرت پورازروزی که با بیت المال برای پسر خوانده اش رای گرفت دیگر حنایش کمرنگ شده وفاتحه اینان خوانده شده است نمایندگی مجلس وشهرداری برای اجدادشان هم بیشتر بود
یکشنبه 5 آبان 1392 09:32 ب.ظ
این آقا نوچه تمام عیار امیر جلال زاده است که اونها استخدامش کردن و این شد نگهبان دربار اونها. جالب اینکه این بیچاره همزمان دست آموز و نوکر بی اختیار جهانگیرزاده است..
مطلبیم که نوشته ۀشی با آشپزیه اون دوتا شکست خورده
چه شود!!!!!
یکشنبه 5 آبان 1392 04:24 ب.ظ
یه پیشنهاد واسه افزایش سریغ بازدید وبلاگت دارم. وبلاگت رو توی سایت تبادل لینک زیر لینک کن . خیلی سریع بازدید وبلاگت بالا میره. یه بار امتحان کن ببین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.