تبلیغات
آذربایجان جانباز - شعبان بی مخ به سبک اینترنتی...
 
درباره وبلاگ


امام خامنه ای :
همه ما در قبال مسائل فرهنگی و فرهنگ عمومی کشور مسئولیت شرعی و قانونی داریم.


مدیر وبلاگ : علی الهی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آذربایجان جانباز
اجتماعی
سلام دوستان سلام  منتقدان و سلام بر همه کسانی که در راه حق قلم میزنند یا در راه حق مطالب  در اینترنت به جستجو میپردازند.

مدتی است بخصوص بعد از انتخابات شعبان بی مخ قدیم ارومیه  شعبانک هایی را تربیت و به سوی اینترنت روانه نموده و کار اینها این است که در وب ها بگردند و هر جاکه مطلب برحقی علی الخصوص در تقویت دولت اسلامی یافتند چون شعبانند و چون اعتدال را بر نمیتابند بر نویسندگان مطالب برحق میتازند و با توهین وافترا سعی دارند نویسندگان را مایوس و دلشکسته کنند.  این مطلب را نوشتیم به دو علت. اول اینکه هم فکران ما دلسرد نشوند دوم اینکه به شعبان ها و نوچه هایشان  نصیحت کنیم . همین شاد و موید باشید

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 18 آذر 1392 :: نویسنده : علی الهی
نظرات ()
جمعه 22 آذر 1392 11:45 ب.ظ
ازشما بعید است کامنتهایتان را مدیریت کنیدلطفا کامنتی که اسم بنده درآن آمده حذف کنید درغیر اینصورت
پنجشنبه 21 آذر 1392 08:19 ب.ظ
بچه جون چرا ترسیدی من که کسی را تهدید نکردم فقط گفتم خودت را معرفی کن تا بشناسیمت
وگرنه علی بی الهی کیلویی چند من قصاوت را برعهده خوانندگان محترم می گذارم
ضمنا ما مثل جنابعالی جیره خور کسی نیستیم (کافر همه را به کیش خویش بیند)
یاحق
پنجشنبه 21 آذر 1392 12:35 ب.ظ
امپراتوری عثمانی به لحاظ رقابت بـا روسیه تزاری بر سر تملک آذربایجان و به طور کلی درگیری بـا روسیه و سایر کشورهای مسیحی اروپا، قبل از شروع جنگ اول جهانی در صدد توسعه نفوذ و قدرت خود برآمد،
به همین منظور اقدام به ترویج دو مرام یا ایدئولوژی نمود:

الفـ‌ پان تورکیسم یا پان تورانیسم برای اتحاد کشورهای ترک و ترک‌زبان

ب ـ پان اسلامیسم برای اتحاد کشورهای مسلمان و عرب

بـا شروع جنگ اول جهانی دو امپراتوری روسیه و عثمانی که طرفین جنگ بودند، بـا وجود اعلام بی‌طرفی ایـران، جنگ را به داخل خاک ایـران و منطقه آذربایجان کشاندند و در طول مدت جنگ، چندین بار آذربایجان بین قوای روسیه و عثمانی دست به دست گشت و صدمات و خسارات مالی و جانی زیادی به مـردم آذربایجان وارد آمد.

در سال ۱۹۱۸ میلادی که ارتش عثمانی در آذربایجان بود،‌ دولت عثمانی به جهت توسعه قدرت خود و جلب حمایت مـردم آذربایجان شروع به تبلیغ شدید و طرح‌ریزی اجرای مرام پان تورکیزم و جدا کردن آذربایجان از ایـران و الحاق آن به خاک کشور خود کرد. بدبختانه حکومت مرکزی ایـران به قدری ضعیف و ناتوان بود که قادر به حفظ امنیت و نگهداری پایتخت نبود، چه برسد که بتواند آذربایجان را در مقابل مطامع و دسایس بیگانگان حفظ بکند، این تنها مـردم آذربایجان بودند که در مقابل نظر و هدف دولت عثمانی و اجرای طرح پان‌تورکیزم مخالفت شدید خود را در مورد تجزیه آذربایجان نشان دادند. در آن موقع شیخ محمد خیابانی و یارانش از قبیل نوبری و امیرخیزی یک گروه سیاسی را تشکیل داده و در راه حفظ استقلال ایـران فعالیت می‌کردند. این گروه بـا ایراد سخنرانی و نشر روزنامه، مـردم را از مقاصد شوم ترک‌های عثمانی مطلع کرده و برای مقابله بـا تجزیه آذربایجان از ایـران، مـردم را دعوت به مبارزه می‌کردند. به همین جهت دولت عثمانی شیخ محمد خیابانی را دستگیر و مدت یک سال به قارص تبعید کرد. به هر حال در مقابل ایستادگی مـردم و هم‌چنین شکست امپراتوری عثمانی در جنگ جهانی اول، طرح پان تورکیزم و تجزیه آذربایجان بی‌نتیجه ماند.

پنجشنبه 21 آذر 1392 12:33 ب.ظ
منطقه آذربایجان به علت داشتن وسعت خاک و آبادی و شرایط اقلیمی و سوق الجیشی از قرن‌ها قبل همیشه مورد نظر امپراتوری روسیه تزاری و امپراتوری عثمانی بوده و در تعقیب هدف تصرف و توسعه ارضی، منطقه آذربایجان بارها مورد تهاجم و تصرف دو همسایه متجاوز قرار گرفته. روسیه تزاری طی چندین سال جنگ بالاخره بر طبق دو قرارداد تحمیلی (گلستان به تـاریخ دوم آبان ماه سال ۱۱۹۲ خورشیدی برابر بـا ۲۴ اکتبر سال ۱۸۱۳ میلادی و ترکمنچای به تـاریخ اول اسفند سال ۱۲۰۶ خورشیدی برابر بـا ۲۱ فوریه سال ۱۸۲۸ میلادی) دولت ایـران مجبور به پرداخت غرامت جنگی و دادن امتیازات نظامی و سیاسی و اقتصادی و محدودیت ایـران در تملک دریای مازندران، و از دست دادن بخش بزرگی از خاک ایـران به نام اران (جمهوری آذربایجان امروز) بـا ۱۷ منطقه (ایالت، ولایایت و خانات) به شرح زیر گردید:قره‌باغ، گنجه، شکی، شیروان، قبه، دربند، بادکوبه، گوگچای، ایروان، نخجوان، آغداش، تفلیس، گروسی، بولاخ، لنگران، سالیان، اردوباد، (علاوه بر منطقه اران، تمام داغستان و گرجستان و قسمتی از مغان و آستارا و تالش).
پنجشنبه 21 آذر 1392 12:33 ب.ظ
۲۱ آذر: تجدید خاطره‌ی تلخ و شیرین

روز ۲۱ آذر برای مـردم آذربایجان دارای دو مفهوم و خاطره متفاوتی است. ۲۱ آذر سال ۱۳۲۴ روز جدا شدن آذربایجان از پیکر ایـران، و ۲۱ آذر سال ۱۲۲۵ روز نجات و برگشت آذربایجان به دامن مام وطن.موضوع جداسازی آذربایجان سابقه طولانی دارد، چون در سنوات اخیر موضوع جدایی آذربایجان از ایـران مورد ادعای گروهک‌هایی و متقابلا مورد مخالفت اکثریت مـردم آذربایجان و سایر هم‌وطنان ایرانی قرار گرفته، به جهت اطلاع‌ نسل جوان که احتمالا از سوابق تاریخی این موضوع ممکن است بی‌اطلاع باشند لازم دانستم که مختصر اشاره‌ای به سابقه امر بکنم:
چهارشنبه 20 آذر 1392 07:01 ب.ظ
شعبان بی مخیم ما بشما چه؟ زدیم برجک عصر امید را داغون کردیم از ارادتمندان شما هم هستیم بدخواه مدخواه نداری که . از اینکه شهردارمارا تعریف کردی طبق قولی که دادیم باهات کاری نداریم.
چهارشنبه 20 آذر 1392 02:56 ب.ظ
اولی خصوصی بود برای خودتان دومی قابل پخش است. محض اینکه من هم مثل این اراذل گناه آلود نشم .
چهارشنبه 20 آذر 1392 02:55 ب.ظ
سئوال : شما خود با این اراذل واوباش اینترنتی ارتباط دوستی دارید. ............امروز عصر امید را با 50 میلیون رشوه هک کردند واز شرکت ساپورت کننده قطع کردند... شما انسان محترمی مینمایید چون حداقل ظرفیت نقد دارید یقینان آلوده نیستید ونشده اید به آنصورت که بخاطر پست ومقام به هرکاری دست بزنید. بردن آبروی انسانها از قتل نفس بدتر است. با این کرمهای اینترنتی نپرید اینها آخر عاقبت ندارند بزودی اداره اطلاعات که پیگیر پرونده این اراذل است باشدت برخورد خواهد کرد.
چهارشنبه 20 آذر 1392 02:53 ب.ظ
شما خود با این اراذل واوباش اینترنتی ارتباط دوستی دارید. ابراهیم خلیل رضائیه+حامد عطایی+ کریم چاقوساز+نظری+دیداریان+رسول فرنودفر+ امروز عصر امید را با 50 میلیون رشوه هک کردند واز شرکت ساپورت کننده قطع کردند... شما انسان محترمی مینمایید چون حداقل ظرفیت نقد دارید یقینان آلوده نیستید ونشده اید به آنصورت که بخاطر پست ومقام به هرکاری دست بزنید. بردن آبروی انسانها از قتل نفس بدتر است. با این کرمهای اینترنتی نپرید اینها آخر عاقبت ندارند بزودی اداره اطلاعات که پیگیر پرونده این اراذل است باشدت برخورد خواهد کرد.
سه شنبه 19 آذر 1392 09:19 ق.ظ
نظرسنجی نگرش شهروندان و فعالان مطبوعاتی درباره جایگاه نشریات محلی
پاسخگوی محترم با سلام
این پرسشنامه به منظور " بررسی مقایسه ای نگرش شهروندان و فعالان مطبوعاتی ارومیه درباره جایگاه نشریات محلی با تاکید بر تحلیل محتوای آنها تدوین یافته لذا خوشحال خواهیم شد که به عنوان یک شهروند و یا فعال مطبوعاتی هر یک از سوالات زیر را به دقت مطالعه کرده و نظرات خود را درباره هر یک از موارد مطرح شده با علامت * یا با تعیین اولویت در جای مناسب اعلام فرمائید که دقت در پاسخگویی محقق را در بهره گیری از نتایج تحقیق یاری خواهد کرد.
قبلا از همکاری شما عزیزان سپاسگزارم
https://docs.google.com/forms/d/1AXxgm4mF2KU6K2AC3xzQfx3KFiDW5y1J0RGppGgC410/viewform
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.